What’s for dinner?!

Try one of our family fun dinner kits and make any day ‘Taco Fun Day'! 🌮 🌮 🌮

START THE FUN!

Family Favourites

  • Tamales (12)
    Regular price
    $35.00
    Sale price
    $35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Frijoles Puercos / Piggy Beans (0.5 or 1L)
    Regular price
    from $8.00
    Sale price
    from $8.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pozole Rojo (1L)
    Regular price
    $25.00
    Sale price
    $25.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Get your Baja's fix for lunch!

Visit our Pick-Up Window 11:00-4:00 Tuesday-Saturday, order from  DoorDash from 11:00 am to 4:00pm, or visit our Food Truck!

Lunch - Window and Doordash

  • Tacos de guisado
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fish Tacos
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Chilaquiles - Saturday Brunch Only
    Regular price
    from $11.00
    Sale price
    from $11.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pozole Rojo Plate (Red Pozole)
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tamales Duo Plate
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Dulce Lado / Sweet Sides

  • Conchas
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Corn bread with chipotle lime butter
    Regular price
    $15.00
    Sale price
    $15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Postres / Desserts

  • Chocoflan
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Tres Leches Cake
    Regular price
    $9.50
    Sale price
    $9.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cinnamon-Orange Rice Pudding
    Regular price
    $7.50
    Sale price
    $7.50
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out

Taco Challenge 2021

Our Kitchen

Get Directions